Vítání občánků v Bezděkově

Vítání občánků Vítání občánků Vítání občánkůVítání občánků Vítání občánků Vítání občánkůVítání občánků Vítání občánků Vítání občánkůVítání občánků Vítání občánků Vítání občánkůVítání občánků Vítání občánků Vítání občánků Vítání občánků Vítání občánků Vítání občánkůVítání občánků Vítání občánků Vítání občánkůVítání občánků Vítání občánků Vítání občánkůVítání občánků Vítání občánků Vítání občánkůVítání občánků Vítání občánků Vítání občánků Vítání občánků Vítání občánků Vítání občánkůVítání občánků Vítání občánků Vítání občánkůVítání občánků Vítání občánků Vítání občánkůVítání občánků Vítání občánků Vítání občánkůVítání občánků Vítání občánků Vítání občánků Vítání občánků Vítání občánků Vítání občánkůVítání občánků Vítání občánků Vítání občánkůVítání občánků Vítání občánků Vítání občánkůVítání občánků Vítání občánků Vítání občánků
Slavnostní vítání nových občánků připravila Obec Hradiště pro své nejmenší občánky na sobotu 24.3.2007.
Do Bezděkova, kde se slavnost pořádala, byli pozvány rodiny s dětmi do tří let věku. Celkem se jich sešlo deset.
A koho jsme tedy přivítali?
Adélu Čadovou,
Matěje Merhouta,
Josefa Ladislava Brejchu,
Terezu Kondelovou,
Jana Antoše,
Daniela Chlandu,
Žanetu Chvátalovou,
Martina Kováře,
Rozálii Vrátníkovou a
Natálii Vachuškovou.
"Chtěli jsme po mnoha letech obnovit tradici vítání nových občánků v Hradišti. Vždyť v kronice je poslední zmínka o takové akci v roce 1980," říká předsedkyně kulturní komise při OÚ Hradiště Hana Punčochářová.
Na oslavě nechybělo kulturní vystoupení, dárky pro děti a květiny pro maminky. K rodičům promluvil starosta obce p.Petr Braun. "Jsme velmi rádi nejenom, že se v naší obci v poslední době rodí více dětí, ale především, že tyto rodiny zůstávají a žijí v naší obci. Jedině tak bude zajištěna další budoucnost a rozvoj obce" říká starosta Petr Braun.
Zápis do pamětní knihy a příjemné posezení zakončilo velmi pěknou akci, která věřme, bude mít brzy další pokračování.
OÚ Hradiště děkuje SDH Bezděkov, p.Sudovi a p.Merhoutovi za poskytnuté dary.